• Principal’s Scholars/Academic Awards

    Kindergarten
    Andrea Ambros-Santiago, Evelyn Anderson, Oliviana Belcher, Jaxson Bowman, Alonzo Chicas-Espana, Kassidy Coles, Anayeli Cruz-Juarez, Paitynn Dandridge-Carter, Ava Essary, Brayleigh Flippin, Riley Greer, Adan Guerrero, J’Ceon Hairston, Makenna Hassell, Aliyah Johnson, Skylar Jones, Annabelle Looney, Kennedy Moore, Jhonthan Ortiz, Easton Parnell, Kyleigh Pollock, David Ponce, Alivia Preston, Brooklyn Preston, Khristian Pitzer, Ryan Pruitt, Tay’vonni Redd, Adalyn Robertson, Zackery Rose, Jamyria Ross, Kylee Simmons, Kingston Shough, Everlee Smith, Addison Spencer, DeKavis Stanley, Abigail Swain, Asher Tipton, Travice Wade, Triton Webb, Kellen Whitten, Joshua Wilson, Austin Young

    First Grade
    Kai Aaron, Zoe Aguilar, Elijah Alley, Claude Becker IV, Amya Bowman, Gabriella Brooks, Ka’Miyah Brooks, Liliana Cortez-Vargas, Allen Crom, Christian Dixon, Sawyer Ferguson, Kamden Gravely, Brayden Hale, Emerson Hand, Mackenzie Harman,  Ava Hart, Evan Hatchett, Lynzi Haynes, Nyomi Holland, Zaiden Johnson, Emma Kendall, Noah Kinney, Reese Krejci, Sophia Paleaz, Kenzie Parnell, Victor Perexz-Lopez, Jackson Powers, Jaliyah Preston, Trevor Price, Corbin Pruitt, Layla Salem, Aubree Redd, Lauren Roberson, Itzel Sandoval, Elijah Scales, Maggie Sebastian, Easton Sechrist, Jade Smith, Chloe Smith, Sophia Stockton, Ivy Walker, William Watson, Brooklyne Wimbush, Angelia Witcher, Nathan Wood, Carter Wright, Jorge Xaca

    Second Grade
    Bentley Adkins, Kyndall Anthony, Christopher Aparicio- Rios, Jeremiah Brown, Mason Calloway, Exnaylyn Casco Colindres, Colton Cassell, Edwin Cruz-Juarez, Nevan Cunningham, Alexa Diaz, Jonah Evans, Jy’ell Florence, Perla Gallardo-Picazo, Grayson Hancock, Maci Harrison, Linsey Helms, Natalee Higgs, Brigham Hodnett, Gabriel Holt, Kerrigan Hunley, Ailynn Jose Ventura, Cooper Kendall, Caydence Martin, Brentley McCollum, Dalton McKeen, Natalie Moorefield, Jefferson Ponce Matamoros, Aspen Rakes, Ethan Shelton, Bella Shepherd, Bryce Tucker, Anthony Waller, Emma Witt

    Third
    Aiden Brooks, Caleb Clark, Aaron Compton, Daniel Dixon, Emily Draper, Greyson Easter, Andrew Epton, Jordyn Gibson, William Gutierrez-Sanchez,  Rylan Hammock, Isabella Hancock,  Seth Hubbard, Noel Jaimes, Brysen Jones, Alina Moyer, Edgar Ortiz-Garcia, Brayden Parker, Abigail Peyton, Sean Powell, Cort Powers, Anthony Ray, Dominique Rubben, Ella Santoemma, Samuel Sechrist, Kaden Shaffer, Ny’Kaila Sligh, Zoe Smith, Shevin Taylor, Harley Williams

    Fourth
    Rye Adkins, Turner Altice, Steven Arellano, Christopher Bowles, Aiden Calloway, Kaylee Dosher, Colby Favero-Wylie, Dylan Garcia, Kortnei Gravley, Andres Jaimes, Lizette Jose-Ventura, Lukas Johnson, Cami Martin, Giovany Saligan-Medel, Jonathan Saligan-Medel, Jackson Shepherd, Jimi Simachek, Maddie Wagoner, Haleigh Wangler, Melody Wilson

    Fifth
    Sophie Batten, Maggie Beam, Travian Canty, Noemi Castaneda, Mady Chappell,  Kaydence Harman, Alex Hodnett, Landon Knott,  Alorah Lawless, Nia Moyer, Gracie Nelson, Makenna Reynolds, Elizabeth Shively, Amara Waller, Carter Young

    Honor Roll

    Kindergarten
    James Allman, Bailey Clarke, Noah Davis, Luther Dillion, Brantley Foster, Jose Gallardo Picazo, Betzaida Gasper Santos, German Guzman, Syncere Hairston, Amina Inge, Miley Jimenez-Chavez, Meghan Kinney, Jayceon Lynch, Reina Lopez-Gill,  Samirah Mease, Gavin Minter, Miguel Ortiz-Garcia, Juan Santamaria-Rojo, Emma Whitlow

    First Grade 
    Natalie Baker, Reese Brim, Abel Cahoon, Kaylee Carabonte, Cloud Carter, Hunter Conner, Wendy Cortez-Vargas, Isabella DeGiovanni, Jason Garcia, Rilee Harter, Kylen Lampkins, Mia Lopez, Macinleigh Meeks, Ryder Nelson, Mirna Pastor, Jayden Philpott, Mallory Plogger, Jikobe Preston, Zayne Reynolds, Christian Ross, Kameron Valentine, Jessie Villafuerte Sanchez, DeMauri Witcher

    Second Grade
    Eve Cox, Damarion Davis, Kaliyah Dillard, Benjamin Doan, Bethany Dodson, Cole Doman,  Abbylene Guzman- Navarro, Lucas Hatley, Willow Ingram, Kendall Jones, Lilleanna Lawson, Jayce Martin, Jayden Minter,Shawn Mitchem, Harmony Morales, Ny’asia Moss, Allisson Navarro- Santos, Lyric Neal, Christian Ortiz Lopez, Antonio Palumbo, Aubrey Perdue, Lily Phillips, Aubrey Rea, Paisley Reynolds, Camryn Robertson, Christian Rodezno- Morales, Allison Rodriguez-Campuzano, Britney Rodriguez Lopez, Yanely Vasconcelo Garcia, Juan Sanchez, Brian Sechrist, Ashley Smallwood, Landon Swisher, Dominick Thomas, Amayrany Vazquez

    Third Grade
    Eva Adkins, Cheyenne Albanese, Isacc Barker, Arieanna Bell, Olivia Brown, Ashley Bryant, Loralie Burks, Aldair Cortez- Vargas, Noah Cunningham, Emily Davis, Justin Espana- Lopez, Nasyah Estes, Jacere Gravely, Aniya Hairston, Ky’Asia Hairston, Savannah Hairston, Karleigh Hedgecock, Lathan Keffer, Josie Kenny, Isia King, Josue Martinez, Arely Perez Martinez, Reamy Plogger, Kandise Preston, Konner Sceals, Joshua Stockton, Ian Stovall, Ke’nysha Turner, Ni’angelo Williams,  Nevaeh Wilson, Tripp Wray, Ethan Woods

    Fourth Grade
    Colton Bowles, Nelson Carroll, Jackson Cecil, Marissa Clemons, Maggie Rae Cockram, Akira Craighead, Sean Harper, Bree King, Malia Menefee, Miguel Regino-Morales, Madison Richards, Mahoganey Scales, Gracie Stultz, Zaina Talley, Jackson Turner, Dallas VanBoskerck, Mariana Vicente, Ronnie Witt

    Fifth Grade
    Trenten Bateman, Maddie Bennett, Christopher Campbell, Bryson Cassell, Sarabeth Crews, Destiny Douglas, Naima Ellis,  Trinitee Estes,  Trinitee Estes, Roslynn Foddrell, Demarco Giles, Yaretzy Gomez-Ochoa, Johan Jimenez, Olivia Joyce, Skyler Lopez, Emily Martin, Keaton Martin, Parker Pinnix, Logan Poff, Ayden Richards, Miguel Valencia, Alan Sanchez, Claire Varney, DaQaevion Walker, Miranda Wallen, Dylan Ware, Jeffrey Williams Jr, McKenzie Wilson